Меню сайту

Категорії розділу
Актуально... [9]ВІТАННЯ))) [0]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

В ногу з часом змін.
Сьогодні в освіті, дошкільній зокрема, відбуваються значні зміни у підходах до навчання та виховання дітей.
Для успішної інтеграції новітніх технологій в систему освіти створено державну установу – Інститут модернізації змісту освіти, який рекомендує застосовування STREAM-освіти, яка на відміну від класичної надає дитині змогу отримати набагато більшу автономність. Сьогодні педагогічна спільнота шукає нові дієві способи і методи для чуттєво-пізнавального розвитку дітей.


Одним із компонентів STREAM-освіти є LEGO-технології.

LEGO – одна з найвідоміших і поширених нині педагогічних систем, яка широко використовує тривимірні моделі реального світу в предметно-ігровому середовищі в процесі навчання та розвитку дитини дошкільного віку. Впровадження LEGO-технології сприяє підвищенню результативності сенсорно-пізнавальної, математичної, логічної компетентності дошкільників, розвитку інженерного мислення дітей, забезпечує ефективну реалізацію освітніх завдань Державного стандарту базового компоненту дошкільної освіти.

Вихователь Чурип Наталія Костянтинівна провела консультацію для педагогів закладу “LEGO-технології як компонент STREAM-освіти”, “Навчальні та дидактичні ігри з LEGO”.

Адже, впровадження інноваційних сучасних технологій в освіті - необхідна передумова виховання успішної дитини.

Після обговорення надважливих питань за круглим столом його учасники проаналізували результативність роботи в цьому напрямку.

Логічним завершенням , враховуючи сучасні вимоги до організації дошкільної освіти та рекомендацій щодо всебічного розвитку потенціалу дитини, стало прийняття методичних рекомендацій.
Зазначимо, що така форма методичної роботи як обмін досвідом , надають дієву допомогу працівникам закладів дошкільної освіти в організації освітнього процесу, в побудові методичної і практичної роботи, допомагають їм тримати руку на пульсі реформ в освіті та йти в ногу з часом перемін.

Бажаємо, колеги, творчого неспокою у пошуку та впровадженню нових сучасних ідей.

А батьки нехай знають – їх діти у надійних руках!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2021